Prosím, když si přečtete kapitolu komentujte ji. Ráda bych měla na svou tvorbu spětnou vazbu. Děkuju

Sv-Prolog

14. října 2014 v 20:31 | Elizabeth |  Svarosti

PrologPohled Trejvise:

"Trejve pojď!" zakřičel kdesi někdo zamnou.Otočil jsem se a viděl jsem Briana,mího nejlepšího kamaráda.Stál jsem uprostřed lesa a bylo tu nádherně. "proč? J tu dokonalej klid." zaprotestoval jsem. Zničeho nic mě ale něco srazilo na zem a já netušil co se děje.Bouchl jsem se o kmen stromu a na mistě kde sem cejtil bod rány sem cítil palčivou bolest. Zahlédl jsem ja se Rose řítí proti Brianovi. Jediné co jsem zaslechl bylo jeho volání o pomoc, ale já mu už pomoct nemohl. Propadal jsem se do prázdné temnoty bezvědomí.
Ztěška jsem začal lapat po dechu a prudce jsem se posadil na posteli. Byl to jen sen. Rose nikoho nezabyla. Takový sny mám poslední dobou pořád.Rose patrí dorasoví skupiny jménem Faye. Je to rasa kříženců.Jsou to upíři a vlkodlaci zároveň. Rose je jejich vudkiní. Teda alespoň té skupiny v našem měsě. Mi jsme zase Svarosti. Jsem čarodějové co se snaží odříznout Faye od světa lidí. Vedeme s nimi takovou soukromou válku už hodně dlouhou dobu.
Dneska se mám sejít v naší knihovně s Brianem. Bydlíme v obrovský vile kde máme naprosto všechno. I soukromího alchymistickyho doktora. S Brianem jsme hledali pořád nějaký rytuály co by mohli bejt zajmaví a tak jsme travili skoro každej den v knihovně. Naše parta má pět členů a všem už bylo 18. Ničí rodiče tu snáma nebydlí. Jen ns jezdí čas od času navštívit námi zvolený Stařec což je v našem případě můj děda. Stařec musí být vždy nejstarší člen rodiny jednoho člena ze skupiny.
Oblíkl jsem se a vydal jsem se do knihovny kde už namě nejspíš čekal Brian.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama