Prosím, když si přečtete kapitolu komentujte ji. Ráda bych měla na svou tvorbu spětnou vazbu. Děkuju

SN-8.Kapitola

13. října 2014 v 20:29 | Elizabeth |  Stvoření Noci

8.KapitolaPohled Diany :
Byl to už tejden co sem neviděla jak Briana tak bratra. Bylo mi líto že Erik netušil nic o tom plánu ale to se holt nic nedalo dělat. Zejtra se zamnou má zastavit Brian do snu. Což mi taky slíbil že mě někdy naučí jakmile bune čas. Na internátu se už začalo učit a já byla ráda že už je pátek. Bydlela sem v dívčí koleji která byla hned u pavilonu školy. Jakmile skončila škola musela sem zajít do knihovny pro nějaké knížky a atlasi na domácí ůkol ze zeměpisu. Jakmile sem se došourala s plnou náručí knížek do pokoje dala sem je na stůl a práskla sebou do postele. Dnešek byl opravdu hodně namáhajcí, obzvlášť když sme jako pátou a šestou hodinu měli tělák. Bolelo mě celí tělo a snažila se nemyslet pořát na to že v podstatě Felixe podvádim. Né že bych chodila ještě s někim jinym, to opravdu ne, ale tak nějak cítim určitou náklonost k někomu jinýmu. Jak sem tak seděa na postei a rozhlížela se po pokoji tak sem si všimla že u dveří leži červená obálka. Netušim od koho tak asi může bejt. Felix semnou tráví každou chvilku jen kdy může aby si byl jistej že se nestýkám s nikym jinym než s nim a nebo s jeho přáteli kteří také patří k té temnější straně. Nevim proč ale bála sem se toho co v té obálce je a jestli to bude dopis což bych řekla že na 100% to tam budě tak co bude obsahovat. Se zatajenym dechem sem pomalu obálku otevřela a vytáhla t něj rudej papír a začala číst.
Drahá Diano,
Rád bych věděl jaké máš další plány s Felixem protože jak ho znám on si stebou už náplánoval celou budoucnost ať se ti to líbí a nebo ne. Je hodně tvrdohlavej a abych pravdu řekl tak i vždy dosáhne toho co chce i kdyby měl jít přes mrtvoli. Znám ho už od narození a tak vim čeho je schopen. Taky si sem scela vědom že ti zakazuje mluvit s kymkoli mimo lidi který ti povolil a kevšemu sou to taky takoví blázni jako on. Jestli chceš vědět něco víc o felixovi a jeho minulosti, tak přiď ndeska ve čtyři ke stromu uprostřed labirintu.
S pozdravem Tajný kamarád.
Tak tendle dopis mě docela zaskočil. Doufám že to není jen od někoho kdo se chce jen pobavit, ale rozhodně se tam pujdu podívat. Dala sem si dopis do šuplíku u stoli a řekla si že nejdřív než někam pujdu si musim odpočinout a tak sem se slozila do vany a vklidu relaxovala.Alespoň na chvilku se musim uvilnit. Byly už dvě hodiny odpoledne (lidsý dvě hodiny ráno) a já už seděla u stolu a snazila se dát nějaké informace které znám a řekla sem si že udělám alespoň kousek domácího úkolu ze zemáku. Než sem se nadála už bylo půl čtvrtý a tak sem si řakla že už vyrazim k tomu stromu a sem zvědavá o koho jde. Cestu labirintem sem už znala naspaměť a tak promě nebyl žádnej problém dojít k tomu stromu kterej označuje střed bludiště. Nikdo tam nestál. No to sem si mohla myslet že je to opravdu jen nějakej člověk kterej mi ten dopis napsal jen pro zábavu. Zrovna už sem se chtěla otočit a odejít ale v tom zpoza kmene vyšla nějaká postava. "Tak si přišla." promluvia ona postava o keré jsem si myslela že bude kluk ale jak sem teď zjistila tak je to nějaká holka. Netušila sem ale jestli ji znám jelikoš se schovávala ve stínu stromu. "Ahoj, jo přišla sem." neustále sem skoumala kdo ta holka může bej a asi si všimla mího skoumavího pohledu a udělala pár kroků vpředaby její tvář višla na světlo. Byla to jedna z těch holek sekterejma mi Felix dovolil se bavit. Byla to jedna z nejhezčích holek co sem kdy viděla. Byla to štíhlá blondýnka s pronikavíma modríma očima . Myslim že se jmenuje Alexandra ale nebyla sem si tim moc jistá. "Ano asi tě zaskočilo že asi zrovna jeden z lidí se kterejma ti dovoluje se sbavit tak ti chce pomoct v tom se ho zbavit, ale myslim že to brzy pochopíš." nevěřícně sem na ni koukala a snažila sem se aby namě nebylo vidět moc takoví překvapení. "Máš pravdu hodně mě to překvapuje. Zajmalo by mě jakto že neprokouk že nejseš na jeho strně." chvilku jen na mě koukala a přemíšlela jestli mi to může říct nebo ne, ale nakonec se rozhodla že mi to řeklne."Víš no já sem bívalá přítelkyně Felixe a tak mi důvěřuje a myslí si že sem stejná jako on. Stvořená pro Temnotu." vikulila sem na ni oči nevěřícně nadtím že je to jehobívalá přítelkyně. Dřív ale než kdokoliv stačil znova promluvit uslišeli jsme blížící se kroky k nám. Ztuhla sem hrůzou kdo to asi může bejt. najednou kroky které se zdáki bejt snad hned za mími zády se ztratili ale já v tu samou chvilku uejtila palčivou bolest hlavi jalikoš mě někdo praštil. Jediné co si pamatuju je to jak padám k zemi a upadám do prázdné črnoty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama