Prosím, když si přečtete kapitolu komentujte ji. Ráda bych měla na svou tvorbu spětnou vazbu. Děkuju

Láska až za hrob

23. října 2014 v 16:40 | Anonym |  JEDNORÁZOVKY
Pavle, kdy přijdeš s práce?" "Víš, musím Ti něco důležitého říct!" "Sabi nevím, stalo se něco?" "Ne nic, necháme to na doma." " Tak jo, zatím ahoj, budu se Těšit." "Zlato jsem už doma." "Ahoj miláčku, sedni si ke stolu, uvařila jsem Ti tvé nejoblíbenější jídlo." "My něco oslavujeme?" "No jak se to vezme…" "Tak už mě nenapínej, a povídej." "Jak Ti chutná večeře?" "Je moc dobrá zlato, ale už povídej." No ono toho není ani moc na povídání, spíš jsem Ti chtěla oznámit, že se od Tebe stěhuji. Mám milence a budeme se brát." "Co jsi to řekla? To nikdy nedovolím, to Tě raději zabiju!!!" "OPRAVDU?!" "Co se to se mnou děje? Proč se mi točí hlava a špatně vidím?" "No víš, tušila jsem, jak se zachováš a tak jsem to jídlo otrávila. To je všechno co jsem Ti chtěla říct…. Vlastně ještě maličkost, do 10 minut zemřeš. Tak sbohem Pavle…."
"Simone, už to je vyřízené, přijeď pro mě, věci budu mít zabalené hned." " Sabinko, budu tam do hodinky, jsi úžasná, jak jsi to zvládla." "Pro Tebe, poklade udělám všechno na světě." "A máš ty jeho peníze?" "Samozřejmě!!! Myslíš, že budeme moci přespat u Tebe doma, než se vydáme na cestu?" "Určitě ANO!!!" "Sabino, lásko to je ale peněz, nikdy bych nevěřil, že se Ti to opravdu povede. Koupil jsem nám Španělské červené víno, tak snad Ti bude chutnat." "Lásko, už se těším, až budeme někde u moře a jen si užívat ….. " "Ano, ano už si budu jen užívat." "Simone, jak to myslíš, že si budeš užívat, budu tam přeci s Tebou." "Ach zlato, zapomněl jsem Ti říct, že s Tebou rozhodně nepočítám, ani jsem Ti nekoupil letenku!" "Ale proč? Já Tě přeci miluju." "Ano to ano, ale já nemiluji Tebe! Zemřeš, jako Tvůj přítel, a já odletím sám… Nekoukej , se tak na mě. Uhodla jsi to, víno je opravdu otrávené!!! Tak čau a díky za prachy….."
"Vážení cestující… let číslo 3186, ze společnosti AR-FISHER, bude startovat za 10 minut…." "Tak a teď, si budu už jen užívat života u moře, a nebudu se muset o nic starat."
VEČERNÍ ZPRÁVY: "Stalo se letecké neštěstí. Dnes ve 21:58 minut se z nezjištěných důvodů zřítilo letadlo, od společnosti AR-FISHER- let číslo 3186. Bohužel nikdo leteckou nehodu nepřežil. Na palubě bylo 118 cestujících + posádka……"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama