Prosím, když si přečtete kapitolu komentujte ji. Ráda bych měla na svou tvorbu spětnou vazbu. Děkuju

DP-7.Kapitola

14. října 2014 v 8:34 | Elizabeth |  Nedokonalí lidé

7.KapitolaPohled Soffie:
Už zbejval jen čtaři dny a propustí mě ostatní z naší party. Byla to zajmavá náhoda že nás takhle najdnou všechny propustí. S Davidem sem trávila čím dál víc času a to bych řekla že už ani není možný. Když se dozvěděla Afrodita s Erikem o našem vztahu tak nám s usměvem pogratulovali a že nám to prej oba moc přejou. Zato Mel byla až nezdravě a nevídaně pořát naštvaná. Bylo mi jasné že chce davida, ale s tim já nic neudělám. Nemůžu zato že chce bejt semnou a né s ní. Daniel mi včera přiznal že se mu líbí Afrodita, ale že nikomu nesmim nic ríct.
Byl už konečně poslední den. Den kdy nás propuštěli. Naši rodiče měli přijít okolo druhý odpoledne. Afrodita si musela už začít balit tejdem předem, jelikož vůbec nic nestíhala a prakticky tu už byla zabydlená jako by tu měla zůstat na věčnost. Prý má kousek od baráku její rodiny svůj malej domek Kam chodí s kámošema a pořádá tam nějaký ty párty.
Sme domluvenýže se sejdeme za dva dny a že něco u ní podnikneme. Konečně dorazili rodiče všech jen Davidovo nikde nebyli. Zavolali sestrám že ho dneska nestihnou vyzvednout a tak že může jít sám.Přemluvila sem Mámu aby ho vzala s náma aby nemusel jet vlakem kterej je ještě
kevšemu dva kiláky odsud. Poprví sem si sedla dozadu (jelikoš tam byl David) a mamka se tomu dost divila. Cesta tentokráte mi připadala až neobvykle krátká. Až když sme vystoupili a mě do nosu udeřila vůně domova vzpoměla sem si že se mi po domově stýskalo. "Mělibychom zavolat Tvím rodičům Davide. Jestli tady můžeš přespat a nebo tě máme odvést domů." Ten jen přikývl a nadiktoval mamce číslo a ona šla za barák. "Doufám že tu budeš moc nějakou dobu zůstat. Vůbec se mi s tebou nechce loučit." povzdychla sem si a on mě vzal do hřejivého obětí. "Přesně za tejden mi bude osumnást a Budu moct od rodičů odejít. Oni taky budou rádi že u nich nebudu. Považujou mě za černou ovci rodiny. Takže sem si jistej že tu budu moc zůstat. Moc díky že mě tvoje mamka tu nechá přespat." asi si myslel že sem mamku přemlouvala aby ho tu případně pod souhlasem jeho rodičů nechala přespat, ale to se mílil. Chtěla bych vědět proč ho jeho rodina nemá ráda. Vždyť byl stejnej jako každej kluk. Byl fajn a ikdyž měl schizofrenii tak se s nim dalo bavit jako se stejně starym klukem kterej schízu nemá. "Tak tvoje rodiče mi řekli že tu můžeš bejt jak dlouho budeš chtít a mě to taky vadit nebude. Jen nemáme pokoj pro hosty takže..." "Takže budeš spát semnou v pokoji." ořekla sem za mamku a ta se namě nedívala moc s radostí. Určitě ji došlo že spolu chodíme, ale i tak nás od sebe chtěla odloučit alespoň na noc, ale to se jí nepovede. "Dobře tak si běšte vybalit a zatím nasedlám naše krásky." radostně sem přikývla a vyrazila do mího pokoje.
"o jakých kráskách mluvila tvoje mamka?" musela sem se tomu začít hihňat. Určitě si představoval nějaký krásný holky z Playboy. "Zapoměla sem ti říct jenu věc. Ty krásky sou moje a mamky domácí mazlíčci, máme koně...no vlastně klisny. Moje se jmenuje Čikony a mamčino Wellestra.určitě se ti budou líbit." všimla sem si v jeho tváři mírného šoku, ale pak to pobral a začal se usmívat.
Konečně sme měli vybylíno a já se šla převlíct do mích oblíbených rajtek.Byli tirkysoví a trikosem si k němu vzala stejné bary. Ještě sem na sebe hodila boty a dal si vlasy do culíku a vydala se do stájí s Davidem v patách.Mamka dokonale udělala všechnu práci a jakoby věděla cco si vezmu na sebe dala Čikony tyrkysovou uzdečku a dečku pod sedlo. "Nasedněte panstvo jedeme se provětrat." zavelela mamka když sme už seděli na koních. David se nechal nakonec přemluvit že pojede semnou a tak sem sundala sedlo a jeli sme jen na dečce. Vyrazili sme do lesa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama