Prosím, když si přečtete kapitolu komentujte ji. Ráda bych měla na svou tvorbu spětnou vazbu. Děkuju

1. Kapitola

2. října 2014 v 19:32 | Elizabeth |  SECRETE

1. Kapitola
Uplinul tyden a prázdni mi nepřipadali jako prázdniny. Neměla jsem nic v plánu co dělat s časem a ani nikoho s kym bych mohla travit čas a zabít nudu. Jak tak teď nad tim přemejšlim muj novej soused snad od tý doby kdy jsme se viděli poprvé nevilezl z bytu. Možní bych se zanim měla zastavit a skusitbejt přátelnější.
Oblíkla jsem nasebe něco lepšího než požamo a lehce se nalíčila a vyšla z bytu. Jako kdyby věděl že jsem chtěla jít zaním, otevřel dveře a opřel se o futra. "Kampak holka?" vyslovil to jako kdyby to byla čistá náhoda že vyšel z bytu ve stejnou
chvilku jako já. "Myslela sem si že se za vami stavim, ale nevim jestli bych nerušila." trochu jsem se začervena a ani nevim proč. všimla sem si jek se mu v očích zajiskřil radostný pocit a jeho usměv to jen potvrdil. "Ty nikdy nerušíš. Jen poď konečně se aspoň nebudu nudit." ustoupil do bytu a pokynul mi rukou abych šla dovnitř.
Koukala jsem se okolo sebe a musela sem se zastavit hned v první místnosti. Věci měl pořád v zapečetěných krabicích a taky několi kýblů barvy nejspíš na vymalování. Dvě věci měl vybalené a bylo znát jejich používání. Televize hrála a gauč naproti ní měl viditelné známky po tom že v něm nekdo nedávno seděl. "Ja vim mám tu bordel a nemám ani vybaleno, ale čekal sem až mi někdo příjde na výpomoc." Ohlédla jsem se zasebe abych viděla jak se Ian tváří. V očích měl pořád nadšení, ale jakmile si všimnul že se naněj koukam tak se podíval jinam a snažil se zakryt jeho pocity. Upřímě řečeno mu to moc nešlo.Pak mi ale došlo co vlastně řekl. On čekal až zanim příjdu já a pomužumu s jeho bytem!
Zhluboka jsem se nadechla a vydechla. To chce klid. Musim se uklidnit. Pomalu jsem k němu přešla a on se namě podíval s tázavim pohledem. "Tak fajn. Dem ti to tu dat dokupy." promluvila sem potišejš což sem ani nechtěla. "Fajn tak dem aď máme dneska co nejvíc práce už zasebou. Nemůžu se dočkat až tu bude vymalováno a bude tu všechno tak jak má bejt."
po půl hodině hledání štětcu a válečků na malování jsme konečně otevřeli barvu. Myslela jsem že budeme maloat klasicky bílou když tyzdi už byli zašedlí. Jenže barva v kýblu měla sitě modrou barvu. Typovala bych že tu chce dát do pokoje jenže on chtěl modře vymalovato obývák.
Po dvou hodinách jsme měli konečně vymalovanej obyvak a mohli sme začít ho dávat dokupy. Jedna stěna co jsme dělali jako první stihla už uplně zaschnout takže sme mohli začít vybalovat krabyce co byly pod igelitama. Nikdy bych doněj neřekla že bude mít čtyřikrabice plný knih. Mezitim co jsem vyndavala a utírala knížky od prachu, on montoval police na který jeho knihy příjdou. Myslela jsem že už padnu unavou když sme konečně uklidilivšechny knížky a postavily dvě výkladní skříně. Byla jsem ale zpokojena s prací co jsme dneska vykonali.
Bylo už po devátý večer když sme konečně douklidili a rozhodli se pokračovat až zejtra. Pomalu jsem se loudala z jeho bytu ven. Už jsem stála u dveřích svího bytu když se zase oběvil vedle mě. Ani jsem neslišela otevření dveři natož že by je zavřel? "Vim že už seš nejspíš unavená, ale nechtěla by ses stavit někam do non stopu? Nemám nic skoro k jídlua nechci tam jít sám." nahlas jsem si povzdechla. Proč se nebaví i s někim jinym? Ikdyž jsem ráda žesem diky němu mohla mít nějakou zábavu, jenže opravdu semnou musí bejt tak moc často? "Fajn jdem. jen tě upozorňuju že nejbližší nonstop je pul hodiny pěšky odtud." doufala jsem že ho to odradí jenže jsem nepomyslela na jednu zásadní věc. "To nevadí. Pojedeme autem. Teda pokud ti to nevadí." příkývla jsem a mi vyrazili na večeři do nonstopu.Moc se všem omlouvám za chyby. Kdyby někdo chtěl muže mi dělat korekturu. což znamená že mu budu e-mailem posílat kapitoli a on je bude opravovat a pak mi to zašle zpět opravené :) A předem moc díky za komenty :) Pokusim se sem dát i pak moje dlší povídky z mích bývalích blogů :) Spozdravem Elizabeth:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dášík. Dášík. | 5. října 2014 v 21:42 | Reagovat

No tak první díl dobrý,chybičky se sice najdou,ale to se podá :D tak hodně štěstí v písmenkách a budu se těšit na pokračování :D Dášík

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama