Prosím, když si přečtete kapitolu komentujte ji. Ráda bych měla na svou tvorbu spětnou vazbu. Děkuju

Září 2014

Komenty

22. září 2014 v 16:58 | Elizabeth
Prosím, jestli čtete mojí povídku prosím pište do komentářů nebo alespoň dávejte hvězdičky jak se vám to líbylo. Děkuju. Budu ráda za spětnou vazbu. S přáním pěkného dne Elizabeth :)

Prolog

21. září 2014 v 20:58 | Elizabeth |  SECRETE

Prolog

Probudil mě ten najhorší zvuk na světě. Budík. Byl už poslední den školy a začínaly prázdniny jakmile vyjdeme z té příšerné budovy. Ikdyž sem se na dnešek moc těšila ten budík mě štve.
Připravila jsem se do školy a narychlo se nasnídala. Škole je od mího bytu zhruba patnáct minut pěšky. V parku před školou namě čekala moje jediná kamoška s Jejím přítelem. Každý kdo ty dva znal věděl, že ti dva ksobě patří jako noc a měsíc. bych měla taky takoví štěstí a potkala toho pravího. Jakmile si mě všimli musela sem se usmát. Rebeka mě objala a šli jsme společně na poslední den do školy.
Učitelka se díky bohu moc nechtěla vypovídat ajko obvykle. Všichni sme dostali vysvědčení a popřání krásného zbytku života. Já jako obvikle sem dostala jen jednu jedinou dvojku. Z angličtiny. Ta učitelka mě nenávidě od začátku střední.
Vždycky si myslela že podvádim a jedinej duvou proč mi dala každej rok dvojku byl ten že dva testy sem napsala na trojku. Tu ženskou tu všichni nesnášej a ona si zrovna vylejvá vstek namě.
O prázdninách jsem plánovala zajet s Rebekou a Justinem (jejím klukem) někam stanovat jenže Rebeka v nějaký soutěži vyhrála dvouměsíční pobyt pro dva v Benátkách. Takže to dopadlo tak že pojedu někam na tejden sama. Jsem nasebe zvědavá co si vymyslim.
Došli mě doprovodit k baráku ve kterym bydlim a odešli s tim že si mužeme kdykoli zavolatpřes SKYPE když budu chtít. souhlasila jsem a nechala je vklidu odejít.Ještě předtím než jsem odemkla dveře baráku jsem si všimla, že před barákem stojí nádhernej černej jaguár. Byl dokonale naleštěnej a já netušila koho může bejt. Sice se tendle tejden měl někdo nastěhovatdo vedlejšího bytu ale neřekla bych že někod s takovim autem bude bydlet zrovna v takovim polorozpadlim baráku. Tomudle udu muset přijít na kloub.
Nemusela jsem ani dlouho přemejšled nad vlastníkem jaguára. Nově bydlící v tobdle baráku hned vedle mě stál mezi máma a jeho dveřma a k mímu překvapení mě pozoroval s usměvem. "Dobry den." pozdravila jsem ho a usměv mu oplatila. "Teď je už dobrý když vás vidim slečno." Při jeho slovech jsem zrudla rači jsem se už naněj nepodívala. Chtěla jsem strčit klíč do zámku bytu kde bydlim, ale on mě chytil za ruku a otočil si mě čelem k sobě. "Slečno já to myslel dobře. Nechci svámi vycházet špatně. Obzvláště kdyžjsme sousedi. Rád bych váz poznal jestli budete i vi pro." pořád se umíval a já nemohla se naněj nepodivat. První věci co jsem si naněm okamžitě všimla byli jedo dokonalí modrý oči.
Uvědomila jsem si že čeká na mojí odpověď a tak jsem plácla první věc co mě napadla. "Jo jasně ja sem taky pro, Bude to lepší než si dělat naschvály. Teď už ale musim jít. Musim si zařídit několik věcí. Tak se pak někdy sejdem." jeho oči se zaleskli promě neznámim pocitem. "Dobře až budeš mít čas tak přiď kemě. Tak zatim ahoj." Pustil mě a ja jen křikla pozdrav a zmizela do bezpečí mého bytu. Jinak abyste věděli kdo jsem tak se jmenuju Annabeth Regbidkdová a je mi osumnáct. Bydlim sama už od patnácti jelikož moje matka zemřea a muj otec se odstěhoval s jeho milenkou do Mexika.Posílá mo 40 tisíc na měsíc abych se osebe vklidu postaraa, ale nikdy mi nezavolá a ani nenapíše jak se mám neb jesti něco nepotřebuju.
Sedla jsem si na poste a přemejšlea co budu dělat. Snad něco vymyslim dřív než tu umřu nudou.

Postavy : SECRETE

21. září 2014 v 19:37 | Elizabeth |  SECRETE

Jméno: Annabeth Regbidkdová
Věk: 18


Jméno: Ian Luison
Věk: 22


Jméno: Leah Cleariaterová
Věk: 25

Elizabetiny Povídky

16. září 2014 v 9:40 | Elizabeth
Vítejte na tomdle blogu :) budu se snažit co nejdřív sem začít dávat povíkdy :) snad se vám tu bede líbyt :)